Kde ve Zlíně může člověk dostat něco zadarmo v den svých narozenin?

Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Všude,ale nesmíš se nechat chytit.

Další odpovědi
anonym

ve Zlíně nevím,ale v Ostravě v Ikei když jdete do dětského koutku si hrát a máte v ten den narozeniny dostanete hezké tričko,limonádu a škudlíky,ale je to asi určeno jen dětem

fofbal

Bydlíš-li ve Zlíně, potom tedy u své rodiny. Ovšem, má-li Tě ráda.

Nikča

Asi narážíte na to, že třeba v USA v některých podnicích dostanete třeba poukázku na dort zdarma nebo tak něco. Zda něco takového je i v ČR netuším…

Terryle

zašla bych si za kamarády :o)

Jinak některé bary nebo diskotéky mívají akci, že vám třeba odpustí vstupné nebo máte drink zadarmo. Někdy to platí pro celej týden, kdy máte narozeniny, nebo předcházející/nás­ledující víkend. Ale chce to zjistit, omrknout třeba plakáty koncertů, zábav a akcí, nebo webový stránky podniků…