DDarent

Kde ve windows vistě najdu službu zařazování tisku???

Nejde mi instalovat tiskárna a píše mi to, že místní služba zařazování tisku není spuštěna.....
Doplňuji:
Právě, když dam start, ovládací panely, tiskárny, tak se mi neukáže žádná a když kliknu na přidat tiskárnu, tak mi to napíše tu hlášku… Funguje mi skaner přes počítač a když zkontroluju tiskárnu přes správce zažízení, tak to napíše že to pracuje správně…

Nejlepší odpověď
anonym

Zřejmě v nabídce Start, Nastavení, Tiskárny. Zvolit některou tiskárnu a Vlastnosti.