taxio

Kde ve windous 7 najdu funkci „Spustit“?

hledal jsem a hledal, ale nedohledal poradíte?
Doplňuji:
Nejsou :). Win 7 už jou na trhu docela dlouho. Nejnovější teprve bude (win 8)

Nejlepší odpověď
kenyrts

Pokud vám chybí funkce Spustit v nabídce Start, máte možnost ji tam jednoduše vrátit (standardně se nachází pod Start → Všechny programy → Příslušenství). Klikněte pravým tlačítkem myši na hlavní panel, vyberete možnost Vlastnosti a následně se přepněte na kartu Nabídka Start.

Zde klikněte na tlačítko Přizpůsobit a téměř dole najdete a zatrhávací boxík Příkaz Spustit – ten zatrhněte. Změny uložíte kliknutím dvakrát na OK. Funkci Spustit nyní najdete na pravé straně Start menu. Tip: Můžete ji aktivovat i klávesovou zkratkou Windows + R.

link:

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/tri­ky-pro-windows-7-poradi-jak-zobrazit-aktualni-mesic-v-hlavnim-panelu-13u-/software.aspx?c=A100330­_210545_softwa­re_dvr

Další odpovědi
Michal Kole

Tu si musíte aktivovat

Pravá myš na tlačítko Start > karta Nabídka Start > Tlačítko Přizpůsobit > Příkaz Spustit

Nejnovější jsou Windows 8 – ty ještě nevyšli Windows 7 se běžně prodává.

Adula.57

Nejsou to náhodou ty nejnovější? Kdeste je sehnal?

rtepp

Spustit co ?

anonym

ohledně stáří, win 7 jsou jedny z nejpoužívaněj­ších, ale nejsou bůhvíjak staré :) snad každý počítač, co opustí obchod má jeden z druhů win 7.
win 8 je již v používání (programátory, kvůli hledání chyb) ale jeho vydání se plánuje na rok 2012.