Lgee

Kde ve větším městě najít větší les?

Ve vesnici kde žije babička je hned vedle baráku, ale ve větším městě musím jít docela daleko ~4km a pak je tam les který má na rozlohu tak 15 km pak sem zase v civilizaci… Zatímco ten u babičky je prakticky nekonečný a jdu klidně i 10 Hodin v kuse a nemá prostě konec jako by se generoval..... Proč ve větším městě není žádný větší les?

Odpovědi
mosoj

V Paříži Boulogneský lesík. Bouloňský česky.

dubraro

Překvapivě i uvnitř měst se najdou docela rozsáhlé kusy lesa. Například v Praze Kunratický les, Milíčovský les, Chuchelský háj… v Ostravě Bělský les … však se podívejte na mapy.cz a přepněte na letecké snímky, budete se divit, kolik je ve městech lesů.

ivzez

Protože už by to nebylo město.

Lesy v některých případech najdete za městem,
v jiných musíte jet dál…