osmanek

Kde v Praze pronajmout prostor na jednání?

Potřebovali bychom v Praze začátkem prosince udělat firemní schůzku (cca 10 osob), ideálně do 2000,– za den. Požadujeme prostor s dataprojektorem. Neznáte někoho s možností?

Odpovědi
Mirdas

Konkrétně sice nedokáží odpovědět, ovšem zda oslovíte několik větších restaurací, nebo hotelů kde tyto místnosti mají a domluvíte se na svých požadavcích, určitě něco najdete k vaší spokojenosti.

marcoo

Ahoj, koukněte tady http://www.nu­tricentrum.cz/pro­najem-prostor-praha.php, znám to tam a vždy jsme spokojení. Nás chodí 12, máme to za 1800,– na den a dataprojektor také půjčují.