Kroupič

Kde v Praze mohu najít ROCKOVOU HOSPODU??

Sháním se po nějaké restauraci, nebo hospodě, pokud možno né čtyřkové kategorii, kde by hráli převážně rock a podobnou hudbu viz. třeba jako na radiu (Beat). Víte o nějaké krom Hard Rock Cafe a Rock Cafe?

Odpovědi
Emefej

Takže pán je rocker, ale nechce se mu do čtyřky hospody? Viz zdroj.

Zdroj: https://cs-cz.facebook.com/no­tes/sonisphere-festival-czech-republic/rockov%C3%A9-hospody-v-praze-rock-pubs-in-prague/1015021226­5855480

Diplomat

Vagon