tomas.k

Kde v Praze najdu hospodu/cukrárnu s klavírem?

Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte o nějakém podniku v Praze, kde by měli piáno, na které můžou hosté hrát? Nejlíp kdyby to nebyla vyloženě okázalá restaurace, ale spíš nějaká hospůdka/cukrárna… kam třeba chodí studenti…

Nejlepší odpověď
atriplex

Na Ovocném trhu č. 4, hned u Stavovského divadla je Kolowratský palác. Zde na půdě je divadlo Kolowrat, ovšem vy se po vstupu do domu dejte po schodech dolů, do suterénu, kde je divadelní klub. Spíše je to hospoda, než restaurace. Je pěkně zakouřená, nicméně se tam dá docela dobře posedět. A protože není moc nápadná je tam i relativně levně. Po představení ve Stavovském divadle zde najdete i herce, kteří se zde osvěžují. A pokud vám jde i o studenty, tak ty zde najdete také, hlavně po baletním představení, protože tanečníci jsou svým věkem spíše studenti…

V rohu místnosti je i klavír, který tam jen tak stojí. Stačí si sednou a hrát. Netřeba se nikoho dovolovat, prostě když je volno, hrajete.

Saturnin

Kavárna Saturnin na Pražském Žižkově. www.saturnin.eu