uccello

Kde v Praze koupit velké vertikální zrcadlo na stěnu?

Potřeboval bych sehnat na stěnu obyčejné velké zrcadlo cca 50×180cm, které by se dalo nějak zavěsit nebo jen opřít. Jako tohle: http://www.na­bytekfalco.cz/i­mage/product/800:600/jp­g/511/mario-iii-predsinova-stena-olse-medova.jpg Koukal jsem po různých obchoďácích a všude mají malé a ještě s ošklivými rámky. Nevíte o nějakém obchodě? Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Ve zdroji najdeš nejrůznější odkazy na zrcadla v Praze, dokonce i zrcadla na míru.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Vel­k%C3%A9+zrcadlo+k%C4%8D+­Praha&client=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&