Ella

Kde v Praze koupit kávové zrna – čerstvé – ne pražené?

Jde to vůbec? :)

Nejlepší odpověď
annas

https://www.go­ogle.cz/search?q=%2Ckou­p%C4%9B%C5%A1+ne­pra%C5%BEen%C3%A9+k%C­3%A1vy+v+Praze&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a#hl=cs&gs_nf­=3&pq=%2Ckoup%C4%9B%C5%A­1%20nepra%C5%BE­en%C3%A9%20k%C3%A1vy%20v­%20praze&cp=28&gs_­id=2mb&xhr=t&q=n%C3%A1ku­p%20nepra%C5%BE­en%C3%A9%20k%C3%A1vy%20v­%20Praze&pf=p&cli­ent=firefox-a&hs=L2n&rls=­org.mozilla:cs%3A­official&scli­ent=psy-ab&oq=n%C3%A1­kup+nepra%C5%BE­en%C3%A9+k%C3%A1vy+v+Pra­ze&gs_l=&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.&fp=ae7f21e78bf6e­9c0&bpcl=35277026&biw=99­2&bih=701

Jde o firmy, které nepraženou kávu prodávají. Prověřte si, komu a v jakém množství.

Další odpovědi
anonym

Nevím, kde konkrétně sehnat nepraženou kávu, ale rozhodně ji používají pražírny. Takže bych se zkusila zeptat tam.
Pokud Ti jde o pěstování kávy, tak rostlinky se dají čas od času sehnat v květinářství. Jako okrasná rostlina vypadá kávovník opravdu hezky.

xNatalkax

Myslím, že to s tou kávou nebude takový problém, my jsme myslím u p. Bémové taky objednávali, to jméno mi něco říká.

Kvetina888

Za mě rozhodně Kateřina Bémová a Jaroslav Hejzlar z Prahy, mají výborné kávičky všeho druhu :) Jsou z Podvinného mlýnu 2357, Praha – Libeň, eňo, ňuňo :)

elektrikář

V Praze ve Vysočanech je pražírna kávy kousek nad nádražím,Najde se to dobře hned za nádražím voní čerstvě pražená káva.