kazisvět

Kde v Praze koupím wasabi hrášek?

Chtěl bych kontakt na kamennou prodejnu. Na internetu jsem pár obchodů, kde mají wasabi hrášek, našel.

Nejlepší odpověď
Lobby

Nieviem, z ktorej časti Prahy si, no Ja mám v okolí dve predajne. Jedna je na ulici Verdunská 21, Praha 6 – Dejvice = www.japashop.cz Druhá predajňa web nemá, je na ulici Kladenská 9, Praha 6 – Vokovice. V oboch predajniach som ich kupoval.