marcoo

Kde v Praze chodit na tanec pro těhotné?

Zdravím, manželka by chtěla chodit na nějaké tance pro těhotné, ale nemůžeme nic sehnat, všude nabízí jógu, pilátes, ale tanec jsme zatím nenašli. Poradila jí to švagrová z Bratislavy, že určitě i v Praze musí být. Moc děkujeme.

Odpovědi
anonym

Záleží jaký tanec by chtěla. Když na google zadáš frázi „tanec pro těhotné praha“ tak určitě si vyberete.

osmanek

Ahoj, tanec pro těhotné nabízí Acentrum (http://www.acen­trum.eu/program/ta­nec-pro-tehotne), chodila jsem tam a opravdu můžu doporučit, pomohlo mi to uvolnit se a posílila jsem tím celé tělo, hlavně pánevní dno – které je během těhotenství, hlavně i během porodu zatěžováno nejvíce. Lekce bývají jednou za 14 dní.