Kde v Liberci koupit žitný chléb Rivercote a kolik stojí?

Nejlepší odpověď
barnajka

Řetězec LIDL má tento chléb v nabídce – 250g za 19.90 Kč (cenová akce).
Kdybyste ho tam nesehnala, zkuste se přeptat v prodejnách zdravé výživy. Je možné, že ani tam nepochodíte, ale pokud máte zájem tento chléb kupovat pravidelně, požádejte vedoucího prodejny, jestli by vám ho nemohl začít objednávat. Mám zkušenost, že v rámci možností se zákazníkovi vždycky snaží vyjít vstříc :)

http://www.li­dl.cz/cps/rde/­xchg/SID-889947B2-C8792815/lidl_cz/hs­.xsl/index_15429­.htm?offerdate=&ER­R=noservice