prosperita

Kde v které prodejně se dá zakoupit „Benediktinský kříž“?

Musí to být výrobek ze stříbra a s originálními nápisy.

Odpovědi
hanulka11

již se tu někdo ptal
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-lze-zakoupit-benediktinsky-kriz

Danča84

Jestli jsi z Prahy nebo se tam chystáš, zkus se podívat mezi IP Pavlova a Karlovo náměstím, kousek nad Karlákem je krámek se zbožím s náboženskou tématikou. Nebo tam aspoň byl, před pár lety.
Teď koukám, že to dáváš do kategorie eshopy, heh. No za zkoušku nic nedáš. Na internetu hledám zboží přes seznam.cz – zboží, ale výraz „benediktinský kříž“ mi to nenašlo, tak nevím:-(