fcoop

Kde – v jakém krámě se obvykle dá koupit?

pláštěnka.Trochu infantilní otázka – polehčující
okolnost – v životě jsem ji nekupoval,a ani si nevzpomínám,že
bych ji někdy někde zahlédl.
Je mi celkem jasné,že u řezníka ji zřejmě nedostanu. Díky.
Doplňuji:
Docela komické.Ta situace.No – díky.

Nejlepší odpověď
Berušinka

Tak přesně taková otázka s pláštěnkou už tu byla =D Zkusím najít odkaz.

Tady: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-se-da-koupit-plastenka

Další odpovědi
tom004

Já,bych to s tím řezníkem,tak rezolutně nebral.Dneska,je možné všechno. 🙂 Jinak,by ji měli mít,v každém obchodě,s oble­čením,sportov­ními potřebami,ap.

E.n

Lidi se většinou zpoléhají na nezpolehlivé deštníky a tak pláštěnky vyšoupli z regálu, u ná se nedají sehnat ani u ťamanů, ale zkusili jsme to v galanterii a něco malo tam bylo. A jelikož modni trendy v posledni době tak trochu poukazujou na plaštenky, mohli by byt v kazdem většim obchode tedy H&M, roxy a taky bych zkusila obchody se sportovnim oblečenim a pomuckami, protože jsem v živote nepotkala turistu s deštnikem..

Džanička

Berušinka vám poslala odkaz, ale já jsem si na něm všimla, že tam na stejnou otázku odpovídáte, že v plášťenkárně, proto nechápu, proč se sám ptáte na stejnou otázku, když tam máte plno užitečných odpovědí..

Ponytail

U vietnamců ji seženete určitě.

Hlada

Tady

Zdroj: http://www.se­xyplastenky.cz/

salsa verde

já ji koupila v jysku za 15 kč.

salsa verde

musím říct že hlada má fakt smysl pro humor, nebo i něco jiného?? 🙂 krásné botky tam teda jsou, jen ty pláštěnky jsem tam moc nenašla.

fcoop

Pro Hlada – tak nutně ji skutečně nepotřebuji.
A – ! zajímavá kategorie- to dušenie gumovým vreckom.
Jak to říkal V.I.L.-"Učit se – asi třikrát myslím.Že?