lukas.zmizik

Kde v ČR zhodnotit dvě a půl kila měděných eurocentů?

Ve výkupu dávají za kilo mědi cca 140 Kč. Ale tipuju, že hmotnost mince a materiál je schválně vypočítán tak, aby se to házet do šrotu nevyplatilo. Nebo se pletu? Už mi doma zelenají a nevím, co s tím…

Odpovědi
anonym

Já bych ten Kovošrot asi stejně zkusila.
Doplňuji:
V nejhorším zkus u středu vyvrtat dvě dírky a můžeš je prodávat jako „měděné knoflíky“ kus za 10,–Kč.

Drap

Pokud nechceš výkupnu, zkus s nimi vytapetovat WC

Reuef

ehm no nevim opravdu slozita otazka…co treba takova banka nebo smenarna ?