jirka21kufr

Kde v ČR se dá koupit nová LED televize originál z Japonska ?

Doplňuji:
MADE IN JAPAN a ne Čína

Odpovědi
led

Made in Japan ešte nemusí znamenať, že všetky súčiastky sú z Japonska. Najväčší výrobcovia súčiatok do IT a tv.techniky, sú v Číne.
Pamätám si napríklad, keď menšestrovú látku ´Manchester, Made in England´ tkali na slovenskom Záhorí

suaeda

To globalizace. Kus součástky se dělá tam jiný zase onde. Je ale pravda, že u nás je nekvalitních východních výrobků a to nemyslím jen elektrotechniku hodně. Je dobře se někdy pro zajímavost podívat na prodávané výrobky třeba v Rakousku, či Německu. Také se tam vidí výrobky z Číny ale ne v takové míře. Inu jsme takové odpadiště předraženého smetí.