Spiritus

Kde v ČR koupit nápoj Boga?

Pila jsem ho v Tunisku a je tam vcelku oblíbený,je na něj spousta reklam.

Nejlepší odpověď
baghira

Voda, cukr, kyselina citrónová (E330), amoniak-sulfitový karamel (E150d), konzervant benzoan sodný (E211). Podle složení je to ta nejobyčejnější limonáda.
Takže se dá koupit prakticky kdekoliv, jen s jinou nálepkou.

Zdroj: http://www.21fo­od.com/showro­om/470940/pro­duct/boga-drink.html

Další odpovědi
mosoj

Pane jo, sice si nedělám starosti s E čkama. Ale jsem vysloužilý chemik a toto bych určitě nemusel. Jediný co neškodí je ta C6H8O7.