Matthew

Kde v Česku mohu najít rusky, popřípadně ukrajinsky psané knihy, ale aby to nebyl zase nějaký brak :)) ????

Zkoušel jsem levneknihy, tam jsem kupodivu nenašel ani ruský slovník natož jakoukoliv knihu v azbuce nebo cyrilici. :) Nejspíš možná v antikvariátu, ale zase nechci aby to byly knihy vyloženě na válečné téma, atd. Prostě něco čitelného :) Chci to pro kamarádku z Ukrajiny, jako na oplátku za její poslanou knihu :)
Doplňuji:
To vám upřímně z celého srdce děkuji, protože dvojjazyčné knihy, to mě doopravdy nenapadlo ;) a jako dárek navíc s češtinou, super :D

Nejlepší odpověď
kapka

Ve větších městech bývá knihkupectví, které nabízí cizojazyčnou literaturu.
Nebo zapátrejte na netu, dá se leccos najít. Tady třeba namátkou http://www.li­teris.cz/kniha/an­na-karenina-cd-lev-nikolajevic-tolstoj/
A je to dokonce i rusky i česky zároveň, možná by to byl dobrý dárek. P.S. brak to není. 🙂

Další odpovědi
terry

Zkus něco najít tady. Měl by tam být výběr.

http://kancela­reteplice.wor­dpress.com/2012/11­/07/prodej-knih-v-ruskem-jazyce-primo-v-teplicich/