dgfdgf

Kde v Česku koupit Vita Coco? Pili jste ho někdo? Jak chutná?

Nejlepší odpověď
annas

Znám jen Vita Coco – kokosový olej, ale vypadá to, že nápoj se u nás ještě neprodává.

Je možné objednat na Amazonu. U nás se prodává Pure Coco.

Vyjádření jednoho uživatele

„Nejlepší kokosová voda, která se nechá koupit v ČR! hodně cestuji a chutnal jsem kokosové vody po celém světě a tahle je opravdu autentická, jako když jí pijete z ořechu na pláži. Je super, že v ní nejsou přidané žádné cukry nebo barviva. 100% přírodní! Vřele doporučuji! Martin“

https://www.zbo­zi.cz/vyrobek/pu­re-coco-100-kokosova-voda-350-ml/