rudin

Kde v Brně uspořádat slezinu?

Čaute lidi poradte mi nějaký příjemný místo, kdenení moc hluku a kde se dá uspořádat sraz s lima ze školy tak o kapacitě 30 lidí? Díky

Odpovědi
tamarca

Resturace Thalie na Roosveltové, www.thalie.cz

pizlicka

Las pegas Brno-slatina,nebo restaurace sluneční dvur ve slatině.tam se poradaji vetsinou tridni srazy.

martin888

to je snad jedno ne??? hlavne ze tam je plno restauraci a i bordelu tak neco vyber ne?

tatanka

Rudine, jsem sice pražák, ale jednou jsem byl na bláhovce a řeknu Ti- to byla pecka. Sice žádný klid, ale pohodička . Brno Díky.