Pomelo74

Kde uvidím skryté soubory?

Nedávno jsem omylem skryla jednu složku s fotkami a teď nevím,jak a kde ji mám v tom počítači hledat.Poradíte mi?
Doplňuji:
Hrozně děkuju tobě i velikánovi ;)
slibuju,že už ji neopustím :D

Odpovědi
bolak

Nevadí když budu citovat jednoho velikána? ↓

„Najeď si do průzkumníka, a dej Nástroje>Možnosti složky>Zobrazení a zaškrtni ZOBRAZIT SKRYTÉ SLOŽKY A SOUBORY.
Pak si na tu složku najeď, dej vlastnosti a odškrtni "Skrytý“.

Pokud si ani nepamatuješ kde si ji předtím měla, tak si ji vyhledej přes Start>Hledat.
Skrytá sice je ale pořád existuje, čili vyhledávač ti ji najde.

Doplňuji:
A až ji najdeš, tak ji prosímtě obejmi a slib jí že už ji nikdy neopustíš…"

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zkusil-jsem-skryt-slozku-coz-se-mi-povedlo-jenze-ted-nevim-jak-ji-vratit-ani-nevim-kde-je-diky