Avatar uživatele
DitkaH

Kde uspořádat firemní společné odpoledne?

Byla jsem kolegy v praci poverena, at vymyslim nejake spolecne odpoledne (pokazde se tridame, tak jednou mesicne). Melo by to byt neco neformalniho, protoze to slouzi ke sblizovani kolektivu, ale ja vubec netusim, co bych mela vymyslet nebo zaridit. Nemate nejake zkusenosti s podobnyma firemnimi (neformalnimi) akcemi nebo aktivitami?
Predem dekuju za napady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Linduš před 4293 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Takových možností je, pěkná výletní restaurace, koupaliště, tělocvična … a nebo co třebaj jen tak někde na okraji lesa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

V bazénu a uvidíš kolegyně plavat, teda tebe spíš budou zajímat mužské protějšky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Něco takového jsem naposledy zažila v lesní hospůdce u Ostravy. (Její název si už nepamatuji.) Objekt byl stranou centra, ale dost blízko, aby účastníci po akci mohli odjet libovolným spojem domů. Posezení bylo možné jak uvnitř v hospodě, tak venku a k dispozici byl i menší sportovní areál. Dalo se zde ugrilovat i sele. Mám za to, že všem zúčastněným se akce líbila.
Rozhodně bych doporučovala prostory, kde se dá být částečně uvnitř, ale i venku. Dnes má spousta restaurací venkovní posezení a podle počtu účastníků bych spíše vybírala nějaké menší společenské zařízení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivana85

Co třeba zkusit nějaké lanové centrum? Pokud teda není firma složená z věkové kategorie 60+ :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Linduš

Já bych určo podnikla nějakou sportovní aktivitu – třeba beach volejbal. Ale co jsem si tak četla příspěvky, tak se mi nejvíc líbí nápad slečny/paní Ivany85. Já osobně 2× v lanáči byla a suprové! :) Zkuste to nahodit v práci, co by na to řekli a pokud aspon polovina uchazečů řekne ano, tak není co řešit, protože i ti, kterým se to na první pohled nebude zdát budou určitě nadčení. Já jsem byla v Proudu, který máme za domem, ale mají více poboček, třeba i poblíž vaši firmy. Koukněte na www.lanovecen­trum.cz a uvidite sama. Určitě to 100% lepší, než sedět někde v hospodě, to není nic zajímavýho :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zuzulu

Třeba načerpáš inspiraci www.all4event.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek