Half 2

Kde trénovat?

Chtěl bych začít trénovat s kamarádem, posilovat. Poradili byste mi nějaké bezplatné místo kde není moc lidí? Nejlépe nějakou bezplatnou tělocvičnu nebo něco. Díky.
Doplňuji:
Praha a okolí by bohatě stačila.

Nejlepší odpověď
Drap

Přijď cvičit ke mě do sklepa.

Další odpovědi
DikyZaRadu

Tak za prvé nemůžeš začít tvrdě posilovat bez kondice, takže začni první s úplně bezplatnými kroky, které nastartují tvoji kondičku a pak můžeš začít bušit. Já než vlezl do posilovny tak jsem pravidelně běhal kolem sídliště (zdarma :), dělal jsem doma každý den kliky (200 denně), chodil jsem domů do 8.patra pokaždé pěšky a dělal jsem přítahy na plynovém potrubí ve sklepě :D
Až se budeš cítit zpěvněný, tak pak investuj pár kaček do posilovny, kde tě trenéři naučí jak začít a jak postupovat.
Good Luck ;)

ondricke

Podle toho v jakém městě jsi.

Kelt

Dneska něco bezplatně? Zkus v přírodě běhat, skákat a házet předměty, můžeš posilovat při této činnosti. Nebo se domluv s nějakou školou. Každá škola má tělocvičnu a možná se dohodnete. Nebo se přihlas do nějakého oddílu pod odborným vedením – ale za poplatek.

lota

V Praze bezplatnou tělocvičnu hledat je asi jako hledat jehlu v kupce sena, ale třeba tu bude nějaká odpověď, kterou uplatníš víc…