Pokročilý

Kde trénovat?

Chtěl bych začít trénovat s kamarádem, posilovat. Poradili byste mi nějaké bezplatné místo kde není moc lidí? Nejlépe nějakou bezplatnou tělocvičnu nebo něco. Díky.
Doplňuji:
Praha a okolí by bohatě stačila.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Přijď cvičit ke mě do sklepa.

Další odpovědi:

Tak za prvé nemůžeš začít tvrdě posilovat bez kondice, takže začni první s úplně bezplatnými kroky, které nastartují tvoji kondičku a pak můžeš začít bušit. Já než vlezl do posilovny tak jsem pravidelně běhal kolem sídliště (zdarma :), dělal jsem doma každý den kliky (200 denně), chodil jsem domů do 8.patra pokaždé pěšky a dělal jsem přítahy na plynovém potrubí ve sklepě :D
Až se budeš cítit zpěvněný, tak pak investuj pár kaček do posilovny, kde tě trenéři naučí jak začít a jak postupovat.
Good Luck ;)

Podle toho v jakém městě jsi.

Bronzový

Dneska něco bezplatně? Zkus v přírodě běhat, skákat a házet předměty, můžeš posilovat při této činnosti. Nebo se domluv s nějakou školou. Každá škola má tělocvičnu a možná se dohodnete. Nebo se přihlas do nějakého oddílu pod odborným vedením -- ale za poplatek.

Pokročilý

V Praze bezplatnou tělocvičnu hledat je asi jako hledat jehlu v kupce sena, ale třeba tu bude nějaká odpověď, kterou uplatníš víc...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 133
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 83
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.