mandat

Kde tráví cestu průvodčí v rychlících?

Jsou v běžném kupé, nebo mají nějaký speciální oddíl? A pokud mají nějaký oddíl, jak je vybaven?

Odpovědi
Zbynas

Mají svůj oddílek, kde mají skřínky, stůl a židli. A hlavně popelník. Většinou tam kouří a čtou noviny. Několikrát jsem s průvodčím v tom jeho kamrlíku jel :)

Beer4Real

Na střeše vagonu mají speciální budku s bazénem, saunou a heliportem.

MamarCOOL

Dávaj si dvacet co jiného.