Kde to seženu? Jak se to jmenuje?

Chci už nakupovat dárky k Vánocům. Nevíte jak se jmenuje ta hra? Je šablona, v té šabloně jsou kola. Vy jsi vezmete takové kolečko, dáte to to té díry. Pak točíte, a točíte. A vznikne krásné kolo. Nevíte jak se jmenuje?

Nejlepší odpověď
fablen

našla jsem viz odkazy níže. Ta hra byla super, jmenovala se Inspiro a také jsem ji jako malá měla. Dívala jsem se na aukro a tam se ty původní staré hry pohybují pěkně draho.

Zdroj: www.baby-eshop.cz/tvorive-1/inspiro&mb_cmp=zb­ozi