Kde to sezenu

Chtel bych se zeptat kde sezenu nejlevnejsi notebook treba do 3000 bez Bazaru dik moc caute

Nejlepší odpověď
PostApMan

Nový ? nemožný. Tedy pokud budeme brát v úvahu pojem nový/kvalitní. Jestli sháníte notebook co nejlevněji podíval bych se na Alza.cz → notebbooky → mininotebooky. Da se pořídit takovej prcek za cca 6000–7000 tis. NNový s operačním systémem v ceně. Nebo se můžete podívat na Aukro.cz kde se dá sehnat neznačkový nový notas za 5000. jinak do tech 3000 doporučuji bazar .