štamgast

Kde teď pracuje Jiří Nikodým, když mu zrušili sport na Primě?

Odpovědi
anonym

Co teď vlastně děláte? A co dělají vaši bývalí kolegové z redakce sportu na Primě?
Já jsem se velmi rychle dohodl s agenturou Concept One, která se zabývá sportovním marketingem a PR. Nastoupil jsem vlastně hned od Nového roku jako šéf jejího PR oddělení, takže jsem zůstal u sportu. Byli jsme v jednání ještě v době, než na Primě zrušili redakci sportu, protože situace v televizi nebyla vůbec dobrá a když člověk viděl, jakým způsobem se k tomu vedení Primy staví, jak je sport nezajímá a hází mu klacky pod nohy, byl jsem z toho znechucený. Hlavně z toho, jaká amatérská rozhodnutí se tam dělají. Někdy nad tím opravdu zůstával rozum stát. Concept One jsem znal už dříve. Pracuje se tam s maximální profesionalitou na velice zajímavých projektech. V Concept One je nesmírně silný tým lidí, což mi vyhovuje, protože jsem byl zvyklý pracovat v týmu. Zatím jsem absolutně spokojený.

Zdroj: http://www.di­gizone.cz/clan­ky/proc-skoncil-sport-na-prime-cekal-to-jiri-nikodym/