Craftos

Kde stahujete filmi ?

Nejlepší odpověď
Sarrow

Většinou si stahuji filmy v původním znění na piratebay, české na ulozto nebo cztorrent…

Další odpovědi
Klára K.

Já na ulozto.cz ale být tebou se spíše zajímám o gramatiku, než o filmY.

mikulinka

Já teda ulozto zadarmo a hellspy.cz, ten je sice placený (drahý to není) ale film je během dvou minut staženy…

belegiii

Pokud máte normální rychlost připojení (1Mb/s stačí) tak:
http://www.sle­dujuserialy.cz/
http://www.sle­dujemefilmy.cz/

Pokud toto není možné (kromě již nabízených variant):
http://tpb.pi­rati.cz

Jak moc je poznat s které jsem strany? :D

krchnak

V originálním znění na The pirate bay, v českém znění share-rapid, uloz to, hell share, czshare

nnln

Pokud můžu poradit, tak já stahuju filmy na http://www.mam­radfilmykesta­zeni.cz Je tam víc filmů / seriálů než na uloz.to a za 1 SMS máte stáhování vystaráno na měsíce stahování v super rychlosti.

belegiii

  1. download je v naší zemi legální, takže se o „krádež“ dle legislativy nejedná
  2. co se morálky týče → ukažte mi, komu něco „zmizelo“ a pak se můžeme bavit o škodě
  3. argument, že je třeba podporovat autory je nesmyslný ⇒ (nejen)neproslavení autoři stahování hudby podporují ⇒ je to reklama zdarma
  4. Pokud si přesto někdo myslí, že výpalné vybírané zločineckými organizacemi jako je OSA atd. motivuje autory k další tvorbě ⇒ koho motivuje daň s práce?
  5. Kopírování je aktem lásky a ne nenávisti. Veškerý lidský pokrok je na kopírování ZALOZEN.

Problémem současného zábavního průmyslu proto logicky není pirátství – ale neschopnost přizpůsobit se novým technologiích a změnit zaběhané principy. Chápu, že nejlepší by pro vydavatele bylo kdyby se stále používaly kazety a gramofonové desky, protože by jim nevznikali vícenáklady spojené s upgradem technologií etc. a proto u politiků lobují za nesmyslné zákony – ale proč jim to proboha žerou obyčejní lidi?

Mc Merkurion

naprostý souhlas,a někteří můžou bejt rádi,že si to někdo stáhne,do kina by na to určitě nešli

kablik

my nekrademe!

Klára K.

Já vím, ale když vezmeš v úvahu, jaké jsou daně, kolik stojí dnešní cd… Dřív se za to možná zavíralo… Ale myslím, že když to porovnáš s jinými přestupky… No, je to všechno na nic…