anetteline

Kde stahovat BEZ použití TORRENTŮ cizí (ENG) filmy?

Dobrý den,

chtěla bych si stahovat anglicklé/americké filmy – na ulozto.cz je většina filmů v CZ, já bych je chtěla v originále.

Neznáte nějaké podobné stránky jako je uloz.to – akorát světové? Klidně bych si i zaplatila účet…

Nechci stahovat přes torrenty ani placený účet na Rapidshare (pokud se nepletu, tak když si člověk na Rapidshare zaplatí, tak stahuje bez torrentů, ale nejde zde přímo do vyhledávače zadat název filmu, člověk ho musí hledat různě po fórech).

Děkuji

Odpovědi
anonym

na ulozto.cz jsou samozřejmě i originály, chce to lépe hledat. konkrétní případ by byl?

Bedy

Existuje jich řada, ale řada jich nemá vyhledávač. Zkuste hledat po Warez fórech.
Pozn.: Opravdu nepoužívejte torrenty. Stahování takového obsahu jako filmy je sice tolerováno pro osobní potřebu, ale nesmí se to sdílet. A to právě při stahování torrentu se sdílí.

anetteline

Ok, třeba Unbearable Lightness of Being (na uloz.to je podle mě jen s CZ dabingem – Nesnesitelná lehkost bytí)

anetteline

Ok, třeba Unbearable Lightness of Being (na uloz.to je podle mě jen s CZ dabingem – Nesnesitelná lehkost bytí)