Kde stahovat BEZ použití TORRENTŮ cizí (ENG) filmy?

Dobrý den,

chtěla bych si stahovat anglicklé/americké filmy - na ulozto.cz je většina filmů v CZ, já bych je chtěla v originále.

Neznáte nějaké podobné stránky jako je uloz.to - akorát světové? Klidně bych si i zaplatila účet...

Nechci stahovat přes torrenty ani placený účet na Rapidshare (pokud se nepletu, tak když si člověk na Rapidshare zaplatí, tak stahuje bez torrentů, ale nejde zde přímo do vyhledávače zadat název filmu, člověk ho musí hledat různě po fórech).

Děkuji

Odpovědi:

na ulozto.cz jsou samozřejmě i originály, chce to lépe hledat. konkrétní případ by byl?

Zlatý

Existuje jich řada, ale řada jich nemá vyhledávač. Zkuste hledat po Warez fórech.
Pozn.: Opravdu nepoužívejte torrenty. Stahování takového obsahu jako filmy je sice tolerováno pro osobní potřebu, ale nesmí se to sdílet. A to právě při stahování torrentu se sdílí.

Diskuze k otázce

anetteline

Ok, třeba Unbearable Lightness of Being (na uloz.to je podle mě jen s CZ dabingem - Nesnesitelná lehkost bytí)

anetteline

Ok, třeba Unbearable Lightness of Being (na uloz.to je podle mě jen s CZ dabingem - Nesnesitelná lehkost bytí)

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.