jirka21kufr

Kde stahnu ovladac USB serial controller?

Koupil jsem si navigaci pro pc Navigator 12.
Vsechno jsem nainstaloval i mapy Evropy. Potom jsem zapojil externi gps,ale ta nejde, protoze potrebuje ovladac USB serial controller.
Prohledal jsem internet, ale nikde jsem ovladac nenasel. Nevite kde se da stahnout? Dekuji za odpoved.

Odpovědi
anonym

Zkus jej znova připojit a dej vyhledat nový hardware. Taky můžeš ve Správci zařízení kliknout na zařízení (bude tam žlutý trojúhelník) pravým myšítkem a v novém okně na kartě ovladače zkusit přidat, aktualizovat ovladač. V nejhorším si stáhni jakýkoliv univerzální ovladač USB.