Usoman

Kde stáhnu hru Minecraft?

Mám Minecraft z „raru“ a je to verze 1.5.2, tedy několik let stará. Aktualizovat to nijak nejde. Ze stránky minecraft.net jsem zkusil stáhnout, co mi tam nabízeli, ale když to zapnu, tak mohu hrát jen časově omezenou demo verzi. Kde sehnat Minecraft, který se bude aktualizovat, když vyjde nová verze? Protože ta stará verze je už nic moc.

Odpovědi
kelley

Sice to nehraju, ale mám takový pocit, že Minecraft koupil Microsoft a teď je normálně součástí Windows (asi od verze 8 nebo 10).