DusanOrlik

Kde stáhnout tento song-zvuk-soundtrack?

Dobrý večer,žádám vás o pomoc.Už si tak 3 roky nevím rady s tímto songem,který se nachází zde: http://www.you­tube.com/watch?v=KDnKJGm­I3AM&context=C35df86fA­DOEgsToPDskK40Vp5nZk­ye_iOjCKJeV2_
Song hraje v čase 17:16 až 18:00.Můžete mi prosím poradit,kde bych tohle stáhl,pouze tento song,soundtrac­k,zvuk.-nic jiného.Kdo by to našel tak mu moc děkuji,protože ten zvuk,soundtrack či hudba se mi mi moc líbí!!! Díky všem co mi to najdou!!

Nejlepší odpověď
anonym

Tyhle a podobné soundy tvoří jeden člověk a nemívají ani název. On vytvoří zásobu hudby která se sestříhá do filmu. Jestli je na motiv filmu vytvořena gamesa, tak bude stejná hudba použita i tam. Takže vygoogluj „Totally Spies Games“ a buď ji nainstaluj, nebo rozbal s 7-zip. Zvuky z instalované hry víš kde jsou, v Programových složkách.