sunchAtor

Kde stáhnout root když na google play není?

Kde mám stáhnout aplikaci root když na google play není
Doplňuji:
Dělám to podle videonávodu kde potřebují root a es file explorer (potřebuji dát aplikace na simkartu) jsem ona

Odpovědi
Quimby

Jsi si jistý, že hledáš aplikaci root?
Nemyslíš náhodou to, že si chceš rootnout telefon?
Doplňuji:
No, tím je asi myšleno, že potřebuješ mít rootnutý telefon aby to fungovalo. Najdi si na netu přesnej návod na tvůj telefon jestli se do toho teda chceš pouštět.

jáára

Ale ty root práva nemáš, tak co řešíš.
Root si musíš zasloužit minimálně tím, že víš čeho chceš dosáhnout.

další dotaz pak bude: vyrobil sem cihlu, co mám dělat…
Doplňuji:
YouTube není ten správný zdroj informací…

xda-developers.com

www

Pokud o rootování telefonu nic nevíš, raději se do toho sama nepouštěj.
Projdi si zdroj, dozvíš se více.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&q=ro­ot+pro+telefon&spe­ll=1&