Pokročilý

Kde stáhnout Java 2 Standart Editon pro úplné začátky programování?

V mé elekrotronické knížce o programování se píše:
"Nicméně, si Javu SDK si lze stáhnout zdarma ze stránek firmy Sun, http://java.sun.com.
Zde narazíme na tabulku výběru různých edic Javy, jak jsme o tom mluvili v předešlé kapitole. Pro účely našeho
kurzu zvolíme zatím J2SE (Core/Desktop) což je edice pro vývoj a provozování java programů na počítačových
stanicích (pc) a serverech ve formě spustitelných aplikací. Lze v ní vytvářet i java applety."

Na té stránce http://java.sun.com ten program ovšem hledám horko těžko.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A co hledat v archivech ...oracle Java archive ..zde mrkni se tady :D http://www.oracle.com/…
Doplňuji:
Java 2 Platform, Standard Edition version 1.4.2
No a kdyby byla ma rada na houbelec tak priddam aspin trochu srandy ..

Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co to je?
Žabička s rootovskými právy.

Chlap vytáhne cigaretu z krabičky, dá ji do úst a zapálí.
Dívka mu na to odpoví: "Co to děláš, ty nevidíš, že na krabičce je varování, že kouření vážně škodí zdraví?"
Kluk odpoví: "Lásko, já jsem programátor. My na warning kašlem, nás zajímají jenom errory."

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód

Jaká hra od Microsoftu je nejlepší?
Windows. Instalace je pekelně akční, nastavení je děsivá strategie a normální práce je zajímavá adventura.

Manželka pošle programátora do obchodu: "Dojdi pro rohlíky, a když budou mít vejce, vem jich deset". Programátor přijde do obchodu a ptá se: "Máte vejce?" prodavačka: "Ano" a prográmator "Tak mi dejte 10 rohlíků"

Tak doufam ze jsem nikoho kultutni vsuvkou nenastval a nebo to smazejte to je fuck ..;D

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

anonym

Úžasná knížka je Programátorské poklesky. http://dastych-l.wgz.cz/…
-
„Ten sort s apdejtovanejma opšnama mi vypliv mraky vórningů, tak jsem džob po čekpointu típnul, Svičnul jsem se pod sysmana a zkolektoval júzrhuky, ale hodilo to systém eror.“

„Zkus dylítnout vérkfajly a vyendovat se. Pak to exekni z meku do malýho beče s trasováním na olejblovanou pásku a autput esajnuj na flopáč. Jestli to krešne, vylistuj žurnál s dampem, kilni spůlfajly a před odlogováním vytancuj modulovou. Oukej?“
Při poslechu tohoto fragmentu rozhovoru mezi dvěma ostřílenými programátory by pracovníkům Ústavu pro jazyk český pravděpodobně běhal mráz po zádech a laická veřejnost by se zřejmě domnívala, že se jedná o esperanto, protože některá slova v té divné mluvě jsou přece česká.

Jsou dvě cesty, jak přistupovat k psaní počítačových programů:

- první – vypracovat je tak jednoduché, že v nich zřejmě nejsou žádné nedostatky;

- druhá – vypracovat je tak složité, že v nich nejsou žádné nedostatky zřejmé. T. Hoare

Kterýkoli hotový program je zastaralý. Kterýkoli program stojí více a trvá déle. Kterýkoli program bude růst, až zaplní veškerou paměť, která ho musí udržovat. Je-li program užitečný, vypracuje se k němu dokumentace. Programátorský folklór

Zlatý

badisko

Ale co dam jeste pridavek tenhle je taky dobrej..;D
Ptá se syn Billa Gatese:
- Tati, chci vyzkoušet ten sex, co mám dělat?
- No synku, vezmeš si z mojí garáže to největší auto, oblečeš si nejlepší oblek, vezmeš děvče do nejlepší restaurace v městě, po večeři vezmeš v parku kočár s koňmi a vezmeš jí na okruh kolem jezera, cestou koupíš největší kytici květů jakou budou prodávat a nakonec objednáš v hotelu Plaza prezidentský apartmá a tam se ti děvče podvolí...
- Ale tati!!! Kde jsou romantické procházky, letmé dotyky, čtení poezie za měsíčního svitu...
- Synu, to si vymysleli linuxáci, aby mohli souložit zadarmo...

Manželka: Nakoupil jsi?
Manžel: Bad command or file name.
Manželka: Prosila jsem tě už ráno.
Manžel: Syntax Error. Abort?
Manželka: Ani nový TV magazín?
Manžel: Variable not found.
Manželka: Oukej, dej mi svou kreditku a já nakoupím.
Manžel: Sharing violation. Access denied!
Manželka: Ty mluvíš vážně, žertuješ nebo mě jen naschvál znervózňuješ?
Manžel: Too many parameters.
Manželka: Nechápu, proč jsem si vzala zrovna tebe.
Manžel: Data type mismatch.
Manželka: A výplatu budeš mít kdy?
Manžel: File in use. Try later.
Manželka: Schválně se tě ptám: Znamenám pro tebe ještě vůbec něco?
Manžel: Unknown virus…

Bill Gates stojí před kouzelným zrcadlem a ptá se: Zrcadlo zrcadlo, kdo je na světě nejbohatší?
APLIKACE ZRCADLO PROVEDLA NEPLATNOU OPERACI A BUDE UKONČENA.

Lidstvo se dělí na 10 skupin. Ti první rozumějí binární soustavě, ostatní mají pravidelný sex.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.