Kde stáhnou přílohy koaliční dohody?

Prošel jsem kde co, ale všude je jen dohoda bez příloh.

Nejlepší odpověď
annas

Hledala jsem všude. Ale ani ve třetí verzi Dohody nejsou přílohy v obsahu uvedeny.

Závěrečný odstavec Dohody. Ale chybí v něm číslo o počtu příloh, takže to je dívné.

Tato koaliční smlouva byla vyhotovena ve třech exemplářích včetně ……….. příloh, které byly na důkaz souhlasu s jejím obsahem podepsány v záhlaví této smlouvy uvedenými statutárními zástupci koaličních stran a všemi poslanci koaličních stran.

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/text-koalicni-smlouvy-06h-/domaci.aspx?c=A131213­_100441_domaci_hv