evusa

kde stáhnou power point?

na jaké stránce se opravdu stáhne?
Doplňuji:
Chci tu prezentaci udělat..

Nejlepší odpověď
Sůwa

Power Point je součástí balíku Microsoft Office a ten je placený. Podobný je free Open Office. Jestli ale chceš na tom dělat prezentace s hudbou, mnohem snazší je třeba v programu Picasa 3, který je taky free.
Doplňuji:
Podle reakce soudím,že to skutečně bude na prezentace. Jestli máš zájem o podrobnosti,napiš mi na mail, mám veřejný profil.

Další odpovědi
Aznoch

Pokud chcete prezentace jen prohlížet, postačí PowerPoint Viewer (přímo od Microsoftu a zdarma).

Zdroj: http://www.mi­crosoft.com/dow­nloads/cs-cz/details.as­px?FamilyID=cb9bf144-1076-4615-9951-294eeb832823

mosoj

Power point jedině koupit jako součást Microsoft Office. Nejlevněji jako office pro studenty.

V balíčku Open Office.org je podobný program s názvem Impress. Umí v podstatě vše co Pover Point, je free a prezentace jsou kompatibilní s prezantacemi vytvořenými v Pover Pointu. Dej do vyhledávače určitě Ti to nějaký server najde.
Programy Open Office.org jsou ale pomalejší a náročnější na počítač než originál Office.