Tw!st

Kde sledujete seriály?

Máte nějkaý oblíbený web kde sledujete/stahujete seriály? Já jsem se začal dívat na seriál Arrow zde: http://skvele­serialy.cz/ca­tegory/arrow/pa­ge/11/ a jak seriál, tak jeho kvalita jsou perfektní, navíc se stahuje opravdu bleskově 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Většinou na https://uloz.to/ a na https://datoid.cz/
tam si stahuju všechny moje oblíbené seriály a
ukládám je na externí disk.

Poté je postupně sleduji, když mám čas a náladu :)
.............­...........
Na YouTube je také spousta bezva filmů jen stačí
hledat. Např. válečné, komedie, sci-fi, horory, krimi,
mysteriózní, fantasy v českém znění.
Když jsem hledala staré ruské pohádky, tak jsem
byla ráda, že jsem je našla :)

Další odpovědi
nyjono

V obýváku.
Konkrétně na gauči. Většinou.

Rakira

Na YT tam jsou díly dopredu

Kepler

Já seriály sleduju jenom na TV, konkrétně ČT2 a Prima ZOOM. Ještě konkrétněji jen ty, co se týkají vesmíru, vědy a techniky, letectví a kosmonautiky a dějin válek. Málokdy mi nějaký díl unikne a nemám potřebu si je stahovat, zaryje se mi to do mozku celkem spolehlivě.

Sebtana

Já sleduju vždycky seriály na chciserialy.cz. Vyskočí ti tam asi 3 otravé reklamy než ti to dovolí koukat se (nemusís nic stahovat), ale je to perfektní a i díly Arrow tam jsou celkem krátkou dobu od té doby, kdy se to vysílalo v zahraničí. Jediná špatná věc na tom je (alespoň pro mě) že jakmile u nějakého seriálu vyjde český dabing, už si nemůžeš pustit ten originální ale musíš se koukat s dabingem.