Nikča

Kde sledovat GLEE?

Kde se dá be internetu sledovat seriál Glee kromě stránek bluetv.ic.cz ? Nemůžu vygooglit žádné stránky, kde by byl nejnovější díl s českými titulky. Děkuji

Odpovědi
Ella

doporučila bych spíše stáhnout si díl z uloz.to, netrvá to dlouho, kvalita je výborná, neomezuje vás limit minut, nekostičkuje se obraz jako u některých online serverů a jsou ke stažení hned druhý den ráno po odvysílání v USA tzn ve čtvrtek ;) alespoň mě to více vyhovuje =)