Kde si založit blog na internetu?

Mnoho let testuji jak funguje internet a kde je nejlepší si založit blog?
Nabídka je veliká a každý poskytovatel nabízí něco jiného a je opravdu obtížné se rozhodnout?(alexa com),Zde je seznam návštěvnosti národních stánek a z něj lze odvodit co funguje nejlépe.

Odpovědi
www

Jiná možnost

Proboha, ty ještě někde nejsi? Ti uživatelé o moc přicházejí!
Což je ovšem jejich velká škoda! 😁
Dej do Google blog a najdeš vše. Pak hurá tam!

anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
www.blogger.com je vynikající, sám ho používam, možná také proto, že je propojený s mým Google účtem.

natuliii

Blog cz

samicek333

Webnode cz (com)

Já využívám webnode, přijde mi nejsnadnější a nejpřehlednější. V ostatních jsem se moc nevyznala, ale to záleží asi na každém.

K8ja

Jiná možnost

Používal jsem www.infoblog.cz , který mi přišel na obsluhu nejjednoduší.

Lenenka

Webnode cz (com)

Doplňuji:
je to podle mě nejlepší řešení. Jednoduché, intuitivní, rychlé a hlavně efektivní

Ristov

Webnode cz (com)

Nirki

Webnode cz (com)

Rozhodne Webnode. Jsem spokojena a nehodlam menit! Ze vsech uvedenych je nejprehlednejsi.

kp

Webnode cz (com)

motýlemanuel

Já osobně bych teda volil wordpress. Ten má podle mého názoru nejlepší možnosti. Sám mám blog, který na něm běží a jsem spokojen. Je ale pravda, že v začátcích jsem měl trochu problém s nízkou návštěvností. To ale naštěstí vyřešilo to, že jsem zainvestoval do lepší SEO optimalizace. O tu se mi postarali https://kvalit­neseo.cz/

Polaskova44

SEO optimalizace je určitě základ. Myslím si ale, že docela dobrý nástroj na získání návštěvníků je třeba i PPC reklama. Jen teda její správa není úplně jednoduchá. Mně se o ni například stará tento PPC freelancer: https://marek­pech.cz/