obchodnik

Kde si vzít hypotéku? Jaké máte zkušenosti z GE Money?

Potřebuji 800–900 tisíc na koupi bytu. Měsíční čistý příjem 14400 Kč. Splátky si představuji kolem 4–5 tisíc na 20–25 let. Kde mám žádat?

Odpovědi
zzzzz

Navštiv finančního poradce, který dělá všechny banky, nech si to spočítat a ber tu nejlevnější.

anonym

Zažádej v té bance, kde má běžný účet (případně další ´něco´)…
😉
Nejlépe tě tam znají a tedy ti – velmi pravděpodobně, nabídnou nejlepší podmínky.
Tvá předtava – rámcově odpovídá, ale nejsem si jist, zda na ně se svám příjmem dosáhneš – ideálně, pokud by sis stihnul do toho bytu – předběžně, najít ještě partnerku.
😉
___
Jo – GE (pokud už u ní nejsi), spíše nedoporučuju.

Mc Merkurion

GE Money nebrat,to už i Provident je férovější…

NikkiHeat

Nech si udělat analýzu z více zdrojů, prozkoumej všechny skryté podmínky, poplatky, sankce apod. Pak se poraď třeba s rodinnou. A pak se rozhodni. GE Money mě při mých cestách bankovnictvím nepřesvědčila. Tváří se jak mílius ale krvavě tě oškube.

martin.nedom

Máte alespoň smlouvu na dobu neurčitou? Já osobně jsem zašel za finančním poradcem ze společnosti Partners a poradil mi velice dobře. Podívejte se na jejich webové stránky http://www.par­tners.cz/cs/pro­dukty/hypoteky/