BurTon

Kde si v google chromu dám lištu záložek po vyhledávací lištu???

Potřebuji si dát stránky co mám v záložkách na lištu pod vyhledávání jak se píše „www“… Na mozile to mám, ale nevím jak se to dělá na google chromu. A ikonku „domů“ ten takovej domeček tam taky potřebuju. Jesli by mi stim někdo mohl pomoc budu rád. děkuju

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Levým myšítkem symbol klíče (montážního) úplně vpravo. Vyrat Nástroje a označit Vždy zobrazovat lištu záložek.

Další odpovědi
Ella

Pro ikonku domů:
Napravo symbol klíče – Možnosti – hned první záložka Základy – Domovská stránka = tam zatrhněte políčko "Zobrazit tlačítko Domů na liště nástrojů.
Pro Lištu záložek:
Symbol klíče – Nástoje – zatrhněte Vždy zobrazoval lištu záložek.
Nebo použijte klávesovou zkratku Ctrl+Shift+B
=)

Zdroj: google chrome