tomino1993

Kde si uvěrové společnosti ověrují, zda uváděný zaměstnavatel vůbec existuje?

Zajímalo by mě, zda na to mají vlastní programy nebo si to ověřují na internetu jako normální obyčejní lidé? Třeba v živnostenském rejstříku, který je volně přístupný všem.
Doplňuji:
A když žádné potvrzení od zaměstnavatele nechtějí – úvěr na auto, kdy někdo zaplatí poloviční akontaci…

Nejlepší odpověď
badisko

zeby potvrzeni ze zamestnani ..?
Doplňuji:
Ale nevim to jiste ..nikdy jsem si zadnou pujcku nevzal a nevezmu .. proste pokud na to nemam tak si to neporidim proc se zadluzovat ..?.. :D ..

Další odpovědi
anonym

Nejen potvrzení o zaměstnání, ale i telefonicky u mzdové, výši výdělku, u důchodců všeobecně doklad o přiznání důchodu, které funguje jako potvrzení i výše příjmů. Nezaměstnaný má smůlu nebo si to vezme u nebankovní společnosti s lichvářským úrokem.