LubosHa

Kde si rychle půjčit 5 000 Kč?

Nejlepší odpověď
anonym

Provident-lichva

Další odpovědi
JohankaDl

Já si jednou půjčovala u http://taprava­pujcka.cz/ a žádný problém se nevyskytl.

anonym

Nechápu, proč si hned všichni musí dělat dluhy. Pokud nemáte rádi svůj život, rychlejší smrtí bude skok z mostu či… Když už, tak od co nejbližších známých (od více po menších částkách), avšak nejsprávnějším řešením je finanční plánování! A sice rozdělení si příjmů právě na takovéhle náhlé potřeby!

Pepa25

U kámoše …

leos39

nejlépe u známého, ty rychlé nebankovní půjčky tě dovedou jen do srabu!!!!!!

Katarinka88

Taky ferratum.cz ti půjčí bez navýšení a zachvilku to máš na účtě :)