NikolkaCZE

kde si pujčit peníze

zdravím potebovala bych s ezeptat zda někdo nemáte zkušennosti s půjčením peněž od nějakeho soukromníka lichváře… j mi jedno od koho a kolik přeplatím… potřebuju nutně půjčit 50 000 banky mi nepůjčí…a známí kamarádi rodina taky bohužel ne…ptám se jestli někdo neví o nějakem lichváři nebo o někom a ne že si nemám od nich půjčovat atd… díky

Nejlepší odpověď
Bedy

Ne, lichváře NE! To se může pěkne prodražit, je to pro Vás silně nevýhodné. Dnes a denně v televizi je, že si támhle kdesi půjčili a že po nich teď chtějí několikanásobně větší částky, apod.

Zkuste to u seriózních nebankovních společností jako je Cetelem či Provident.
Ale opravdu, určitě se vyvarujte malým nebankovním společnostem a kdejakým půjčkám z novin či z papírku na sloupu veřejného osvětelní. Je to to nejhorší, co můžete udělat – půjčit si u nich.

Další odpovědi
Hlada

Zkuste aukce P2P. Nic neplatíte předem, úroky jsou nižší, než od velkých společností, vyřízení ale trvá déle.

mosoj

Hlavně jestli máš představu jak to budeš za každé situace splácet !!!!!

jirkajirka

Jestli si začneš půjčovat je to začátek tvého konce. To že Ti nechtějí půjčit Tví blízcí o něčem svědčí.

zjentek

jsou na každém rohu proboha, vylez ven, hoď kamenem a trefíš lichváře do hlavy, půjčovat peníze je ten nejjednodušší způsob zisku. Tak jestli nemáš protihodnotu za ty finance, o kterou by tě mohli připravit, tak jsi úplně marná, úplně ztracená s tím požadavkem!

anonym

že ti nechce půjčit ani banka, rodina a kamarádi má nějakej důvod, že jo?
jdi a půjč si od lichváře a za rok budeme číst srdceryvnej příběh o slečince, která nemá co na sebe a nemá kde hlavinku složit…

http://search­.seznam.cz/?q=ne­bankovn%C3%AD+p%C5­%AFj%C4%8Dka+be­z+dolo%C5%BEen%C3%AD+p%C­5%99%C3%ADjmu&aq=6&oq=­neban&sourceid=szn-HP&thru=sug

tady si určitě vybereš a nepůjčuj si 50.000, ale aspoň 150.000 – ať to stojí zato!

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: (christharmonyloanfund@gmail.com)

ServiceOffer

BUSINESS LOAN PERSONAL LOAN HERE APPLY NOW WhatsApp +918929509036 financialserviceoffer876@gmail.com Dr. James Eric

struzzo

Co se týče půjček, dívám se už jen tady https://www.fe­rovepujcky.cz/krat­kodobe-pujcky .. fakt super web, můžete tam srovnat jednotlivé poskytovatele.

květák75

A co zkusit třeba Zonky půjčku? Viz například https://www.pujcka-dnes.cz/zonky-pujcka/ Všímám si, že právě takovéto půjčky jsou v poslední době dost populární. Sama mám jednu kamarádku, která si právě takovou půjčku jednou brala a byla spokojená. :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.

libalos

Osobně mám dobrou zkušenost se společností Finemoney http://www.op­timalizator-pujcky.cz/menu/5/kon­takt/

HMTD

Jak píše Hlada já mohu také doporučit P2P řešení. Už rok půjčuji peníze na Bankeratu a myslím, že tam se tam snad v každém případě najde člověk který ti půjčí, úroky se liší podle tvé situace, záleží jestli jsi jen v registru v takovém případě k tomu někteří skoro nepřihlížejí a dávají nízké úroky, jestli máš exekuci nebo jsi bez práce bude to horší ale uvidíš co ti nabídnou nebo si vyhledáš lidí v podobné situaci a mrkneš se co nabízejí jim. Nečekej rychlé vyřízení, pokud se půjčka nedělí tedy ti půjčí jeden investor může to trvat i méně jak týden, ale když se na jednu půjčku skládá víc investorů může se to protáhnout možná i na 14 dní. V případě že nesplácíš jsou tam také sankce, ale lichvář by tě obral mnohem víc, tady ti alespoň nikdo nebude vyhrožovat. Pokud jsem tobě nebo někomu jinému pomohl registrujte se prosím přes můj odkaz vám to nic neudělá a mně to pomůže. Zobrazíte se na mém profilu a pokud si do aukce zadáte požadavek na půjčku budu vám moci zadat i svou nabídku.
https://www.ban­kerat.cz/?refe­rent=15578

Vondrc

Mě se osvědčila tato společnost http://www.snad­neuvery.cz/ všechno je velice intuitivní a rychlé :)