janeknovak

Kde si půjčit malou částku peněz na týden?

Ahoj, potřebuji do čtvrtku 1400 Kč. Kde si mám půjčit peníze? Máte někdo vyzkoušenou nějakou firmu nebo rady jak postupovat?
Děkuju

Nejlepší odpověď
www

Rozhodně ne od nebankovních poskytovatelů půjček „ihned“ ap.
Nejlépe od rodičů, kamarádů, známých atd.
Doplňuji:
Pro dospělé známé ve tvém okolí je taková, téměř nicotná, částka většinou pouze detailem a pokud tě znají jako seriózního, schopného, rádi půjčí.

Další odpovědi
badisko

co treba rict rodicum .....?…

ivoscz

Nejprve zvaž, zda peníze opravdu potřebuješ…

Pokud ano půjč si od nějaké větší firmy. Např. Ferratum má teď akci pro nové zákazníky půjčka do 2000 Kč zdarma – http://www.puj­ckapraveted.cz/

Drap

Takováto částka je pro většinu firem nezajímavá. Nejlepší řešení je od známého či příbuzného.

martin.uhlo

Pokud na 100% víš, že půjčku budeš moct za týden vrátit, tak by jsem se půjček od nebankovních společností nebál. Je to taková malá částka, že tam je to riziko nízké. Zkus tady: http://www.ne­mamprijem.cz (ak si bez příjmu) , nebo od jiného poskytovatele.

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: christharmonyloanfund@gmail.com

Hong Kong

NALÉHAVÁ NABÍDKA PŮJČKY S NÍZKOU ÚROKOVOU ÚROKEM 3% PLATÍ HNED TEĎ. Akvizice na podnikatelský úvěr a všechny ostatní související půjčky KRISTICKÉ ÚVĚROVÉ FONDY vás pokryly, máme pro vás speciální nabídku, nabízíme vám platformu, kde můžete využít půjčku s úrokovou sazbou 3% na zajímavé období od 1 do 35 let, jsme spolehliví, důvěryhodní a legitimní. Nabízíme půjčku od minimálně 5 000 $ do maximálně 80 000 000 $: 00. Zájemci by nám měli laskavě poslat zprávu prostřednictvím portálu společnosti a vyplnit formulář žádosti prostřednictvím whatsapp: +256756543536 nebo e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

sanskrybastr

Souhlasím. V takové situaci jsou online půjčky asi nejlepší volba. Sám je občas využívám, když mi nevystačí peníze do výplaty. Jestli můžu doporučit, tak zkuste mrknout třeba sem: https://www.hy­perfinance.cz/ mají tam srovnání půjček od různých poskytovatelů, takže si určitě vyberete takovou, která vám bude vyhovovat nejvíc.

natasanatasa

Když je to takhle akutní, tak je podle mě vždycky nejlepší nějaká rychlá online půjčka. Zkus mrknout třeba na tenhle srovnávač – https://www.fe­rovepujcky.cz/puj­cky-bez-registru – vybereš si a pak tam rovnou podáš i žádost, takže ani nemusíš nikam chodit nebo volat. :)

Vondrc

Mám dobrou zkušenost s http://www.fir­my.cz/detail/12770263-finemoney-se-praha-liben.html

libalos

Mám dobrou zkušenost s http://www.op­timalizator-pujcky.cz/ rychlé a férové jednání :)