Illines

Kde si prectu jednoduse me odpovedi na starsi otazky? Dekuji

Doplňuji:
Ach jo – jak jednoduche!???

Nejlepší odpověď
annas

Pokud víte, o co máte přesně zájem, vložit slovo nebo určitou formulaci do vyhledávací lišty. Pokud ne, tak proklikávat všemi otázkami.

Další odpovědi
hanulka11

ve svém profilu máš odpovědi na otázky na které jsi odpovídala

anonym

Illines, nic jednoduchého – budeš klikat a klikat a bude Tě to po každé odpovědi vracet znovu až na začátek… no, funguje to mizerně.

redy

Nůj profil,odpovědi na mé otázky---------------- no a jak píše ocko klikat a nervovat se.
Doplňuji:
Můj

led

vo svojom profile si dole pod otázkami kliknite na dvojitú šipku a dostanete sa na svoju prvú otázku/odpoveď/dis­kusiu – za predpokladu, že vám ich niekto /zodpovedný/ne­zodpovedný nevymazal.