dEnnYyyyy

Kde si nejvíc vydělá uklízečka nebo vrátní?

Nejlepší odpověď
cochee

Já bych řekl, že v zemích, jako jsou Spojené Arabské Emiráty nebo Katar.

Další odpovědi
turek86

jj známá pracuje právě jako recepční v Emirátech a jezdí si v našlapané audině.

zjentek

když spojíš obě profese, celkem solidně si můžeš přilepšit jako hajzlbába

Agneta

Já bych řekla, že v zemích, jako jsou Spojené Arabské Emiráty nebo Katar si vydělávají jihoázijské ženy velmi málo, tam se spíš jedná o dovoz otroků z chudých zemí(cochee-co ty na to?).
Ale jedna černošská uklízečka si v New Yorku vydělala nedávno milióny, měla to taky zapotřebí – její muž byl právě ve vězení kvůli drogám, a ten chytrý DSK (francouzský kandidát na prezidenta, milionář…) uklízečkám jak známo dobře platí:DDD
Jinak mi pověz, proč bych měla platit uklízečce 20 000,–Kč(nebo EU-standart=65 000,–Kč>netto), když je k dispozici dost jiných z chudých zemí, že?