Avatar uživatele
gelerka

kde si nechat udělat kuchyň?

Prosím Vás, určitě jste někdo už někdy rekunstruoval kuchyň. My si po Vánocích s přítelem chceme také nechat zrekunstruovat kuchyň. On by to chtěl jít v klidu vybrat do „obchodu“, já si raději zajdu do nějakého studia a tam se poradím s člověkem, kdo tomu pořádně rozumí. Prosím Vás o zkušenosti s obouma variantama a případné typy. Mockrát Vám děkuji!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3780 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Kde? – někde poblíž bytu, ať neplatíš dopravu dráž, než kuchyň samotnou.
Pokud máte o kuchyni přesnou představu, klidně běžte vybírat kamkoli. Pokud ale ne, nechte si kuchyň aspoň načrtnout někým opravdu zkušeným – protože tvá představa, že v kuchyňském studiu potkáš člověka, který „tomu pořádně rozumí“ je – bohužel, mylná – v posledních několika letech jsem byl účasten několika dodávek kuchyní – a ve studiu potkáš toho, kdo ti chce co nejdráž prodat co nejlevnější šunt (a to i ve studiích, jež se silně sebepropagují jako ´nejlepší´).
A s tím někým zkušeným si o funkcionalitě kuchyně i popovídejte (nejlép s někým nezaujatým) – dokud neuvidíš – neuvěříš, jakých zvěrstev jsou mnozí ´návrháři´ schopni…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

No, já Vám klidně doporučím Kuchyňsklé studio v Turnově, ale to bude asi stejné jako Vám doporučit dílnu Jardy Hejla a Bedřicha Lišky z Ulice. Měla byste napsat, odkud jste. Jezdit přes půl republiky se Vám určitě chtít nebude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Wack Lodgers

Jestli ti mohu osobně poradit za sebe, tak si ji nech udělat tam, kde jsme si ji dělali my. A to je teda tady https://www.ga­bon.cz/rubrika/kuchy­ne/rohove-kuchynske-linky/ . Je vidět, že to dělají lidé, kteří se ve svém oboru opravdu vyznají a ty ceny nejsou zas až tak hrozné.

před 1405 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Dobrý den, pokud mohu radit, tak doporučím zn. Airforce. Je to značka italských digestoří a je opravdu spolehlivá.

před 1669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj všem, prosím o radu. Koukám, že se to tady zrovna řeší :D Zrovna si vybírám vybavení do kuchyně a teď je na pořadu dne digestoř… Co myslíte, jaká značka je opravdu spolehlivá? Hodně mě zaujala nabídka tohoto shopu https://www.a­irforce-eshop.cz/. Vaše zkušenosti?

před 1824 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Taky jsem se na ten shop airforce-eshop koukala a taky teda musím říct, že jsem hodně nabídkou nadšená. Hlavně mě zaujalo to jejich netradiční řešení v podobě digestoře v pracovní desce. Má doma někdo toto řešení?

před 1789 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Taky jsme si tuto digestoř koupili. Je skvělá. Jako musím říct, že jsem tou kvalitou velmi mile překvapená. Hlavně jsem nadšená z toho, jak je airforce digestoř tichá a hlavně, jak táhne. Takže i my doporučujeme.

před 1765 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj všem, měla bych prosím dotaz… Doma pomalu finišujeme s reko kuchyně a já bych ráda koupila ještě novou digestoř. Myslela jsem si, že postačí ta stará, ale ta už asi nestačí. Chci si koupit novou, ale chci, aby mi vydržela co nejdýl, čili aby byla fakt kvalitní. Kde a hlavně podle čeho si můžu vybrat?

před 1914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Na kolik peněz výjde takový kucyhně na míru? Docela se zajímám, protože mě bude čekat rekonstrukce kuchyně tak jestli máte nějaké tipy, budu ráda

před 2234 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

poradíte mi prosím kde si mám nechat vyrobit kuchyni na míru? :) bydlím v Praze a každou radu a tip uvítám, díky moc Petr

před 2246 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Hanaku884 a kolik chceš do takové kuchyně investovat? Klidně ti poradím, nějaké zkušenosti mám, ale nahoď něco víc.. kde, jak velká, kolik penízků a co všechno k tomu :D

před 2242 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

též bych ocenila radu.. koukala jsem se a chtěla bych kuchyni na míru… jestli teda je nějaká rada :) tak honem ji sem napiš!!!

před 2224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

je, ale tak musíte se zeptat co chcete konkrétněji vědět :) rád vám poradím. Neříkám že jsem přeborník, ale něco málo vím :)

před 2193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

Já si chci nechat postavit doma v bytu kuchyni na míru. mám tam málo prostoru a rád bych aby byl využitý lépe. tak v tomhle potřebuji poradit

před 2191 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

V tom případě můžu říci jenom jdi do toho, protože to fakt ušetří místo :) taky jsme to řešili. Stojí to pak za to

před 2186 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

Opravdu jo? Tak já jsem se už koukal na internetu na nějaké firmy a společnosti, ale nic moc jsem teda nenašel :( tak snad budu mít štěstí :)

před 2186 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

zkus se kouknout na http://interi­ery4u.cz/ jakože jsou rychlí a přesní. Dělají moc hezký nábytek a kuchyně, já jsem s nimi byl a jsem dost spokojený. Vše udělali tak jak jsem si představoval..

před 2165 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

mají tam docela dost pěkné kuchyně, koukal jsem se a myslím že by mi mohli i vyhovovat :) ty máš tedy s nimi zkušenost??

před 2163 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Mají a já mám s nimi zkušenost velmi dobrou. Ve všem mi vyšli vstříc a kuchyně je krásná a zdá se být i dosti kvalitně udělaná :) takže zkus ty interiery4u a uvidíš .)

před 2158 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

Zkouším to!!! Uvidím jak dopadnu, hned jak budu mít nějaké nové informace tak se ozvu :)

před 2156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

hanak884 a dopadlo to s tebou nějak? Nebo teda myslím s tou kuchyní :) koho jsi tedy oslovil a domluvili jste se nějak normálně? Jakože lidsky? Docela to začínám řešit víš…

před 2150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

Nakonec to vyhrály http://interi­ery4u.cz/ jakože dost jsem byl překvapený jak rychle měli návrh vytvořený a všechno namyšlené.. klobouk dolů :)

před 2143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

fakt jsou dobří? Koukala jsem se zatím jenom tak na rychlíka, ale musím se pořádně kouknout :) pokud jsi byl spokojený, tak to asi bude stát za to

před 2137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak co? Oslovila jsi někoho? nebo stále hledáš a vybíráš? abys nedopadla jak ostatní… tím že to bude trvat rok než tu kuchyni budeš mít :D

před 2130 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Pořád koukám :) a přemýšlím a počítám, přece jenom je to investice na nějakých deset let, teda alespoň doufám že mi deset let vydrží :)

před 2129 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

jak jsem již psal… čím dřív, tím líp :) ono to není jenom tak. Než se to navrhne, vyrobí :) ať pak nečekáš rok :D (to přeháním s tím rokem) :D

před 2122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

to jo a od koho jste tedy si nechali tu kuchyni vyrobit? :) a jak to bylo drahé? teda cenově náročné? a jak dlouho to trvalo?

před 2116 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

my jsme šli do toho skrze interiery4u a cena byla nějak do třista tisíc a kvalitou se to nedá srovnávat… fakt paráda se vším všudy

před 2107 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

hm… jakože recenze mají moc hezké, ale otázkou je jestli to všechno je pravda a taky jak jsou rychlí a co všechno dovedou..

před 2104 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

a ty je máš vyzkoušené? nebo ses jen koukala a nezkoušela sis od nich kuchyni vyrobit?

před 2066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

osobně ani moc ne, ale chtělo by to :) protože to vypadá moc dobře a ty je máš vyzkoušené?

před 2065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

jasně já je mám vyzkoušené, tak jinak bych to nepsal přece, ne??? Potřebuješ teda ještě nějak helpnout??

před 2064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

no zatím ani ne, teď je to více méně ve fázi čekání a uvidíme jak to dopadne, no snad dobře

před 2063 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

A teď už nějaký pokrok máte doma s kuchyní? Nebo pořád jen čekáte? :O ale to se mi nechce věřit že by jste pořád jen čekali

před 2039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

my třeba doma čekáme a už doufáme že brzo to bude hotové a my budeme spokojení!!!!

před 2037 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

a kde a co jak jste si nakonec pořídili? :) třeba mě to bude inspirovat a tak :)) takže se pochlub

před 2034 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
fendibendi

My měli celou kuchyň od známého truhláře, který je moc šikovný a udělal všechno přesně tak, jak jsme chtěli, jsme s kuchynín naprosto spokojeni. Dříve jsme měli kuchyn z ikey, takovou černou a ta byla taky fajn, dají se tam taky sehnat opravdu pěkné kousky. Já si myslím, že je lepší zajít někam do studia a tam jim říct nějaké svoje nápady, nebo pak si to nechat podle ně jakého vzoru udělat u truhláře. Taky je dobrý, že pokud máš nějaké specifické gastro vybavení, třeba nějaké atypické tvary, je lepší si to udělat u toho truhláře, protože je možnost, že normálně by ti to tam nepasovalo no, ale tak to se musí všechno změřit. Jinak pokud budeš vybírat nějaké vybaení do kuchyně, tak my máme dobré zkušenosti s tímto eshopem https://gastro­mania.cz/ mají tam toho opravdu dost a hlavně kvalitní věci.

před 2581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Elena01

Tak Bééďa Liškuj nemá konkurenci :D sousedka si nechala udělat kuchyň z jekéhosi velkého obchoďáku s nábytkem, kde si koupila skříňky atd, ale montování bylo prý jako za trest. U nás to měli chlapi udělané do 2 dnů i se spotřebičema.

před 3739 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
clapka

mowla: teď jsi mě zarazil, věřila jsem aspoň z 80% těm lidem co tam pracují, že tomu rozumí. Je to i v těch měnších studiích? U něčeho většího bych tomu věřila. Rekonstrukce náš čeká na jaře tak už pomalu hledáme a děláme si svoje představi o tom jak by to případně mělo vypadat..

před 3770 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pavlusaslune

Hele rozhodně bych tomu více věřila. Jak se říká, důvěřuj, ale i přověřuj či jak to zní.

před 3765 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gelerka

Ono je jasné, že bych nejela kupovat kuchyň do Ostravy, když žijeme v Praze, určitě budu vybírat tak, abysme si pro ní nemuseli až bůh ví kam. Spíš jsem myslela jestli je lepší si zajít např do Ikey nebo přímo za firmou, která dělá jen kuchyně. Byla mi doporučena tato firma kuchyne-amonit.cz, ale jak říkám, chci mít z čeho vybírat :)

před 3778 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pavlusaslune

No být Váma tak raději zvolím něco menšího co se přímo na kuchyně specializují. Kamarádka si kupovala kuchyň v nějakém větším obchodě, kde se na to zas tolik nespecializují. Koupila si svoje spotřebiče. Vše bylo okey a má místama fuky a hlavně bacha na myčku, nevlezou se jít tam klasiky ploché talíře..

před 3772 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gelerka

tak s myčkou my to vychytali, spotřebiče jsme se koupili taky svoje. Jak jste říkala, talíře se nám tam samozřejmě nevešly. Ále, po 5ti umytí nám ta myčka klekla. Byla těžko opravitelná tak nám nabídly výměnu a za vyšší třídu. Takže ta naše ultra nová má i nastavitelný košíky! Takže se nám už vešly :D jinak nakonec jsme šli do kuchyně od amonitu a jsme spokojeni :)

před 3709 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek