Nenaplněný

Kde si na netu zjistím kolik kilometrů ujedu autem z místa A do místa B v závislosti na zvolené trase?

Nejlepší odpověď
anonym

Mapy.cz nebo google / mapy ale Mapy cz jsou na výpočet trasy nej.

Další odpovědi
mojitek

Presne tak,Mapy.cz,nebo Google mapa(Google Earth).U obou si muzete zvolit pro vypocet trasy jestli chcete jet po zpoplatnenych cestach,nebo nejrychlejsi trasu-tuhle Vam doporucuju,nebo nejkratsi trasu-nedoporucuju,jedete i mezi kurnikama..

pastel.ka

Zakliknout " plánovač tras" a dopsat potřebné údaje…viz. odkaz

Zdroj: http://amapy.cen­trum.cz/#x=35469­69@y=5521970@cs=2@sid­x=2@pg=1,5@pl=@ap­p=0@sbar=c