Pokročilý

Kde si můžu zahrát na hudebí nástroj (nejlépe Praha)?

Ahoj,
umim na akustiku, elektriku, bicí a klavír, ale nemám kde hrát a hlavně už nemám ani jeden nástroj :( přestěhovala sem se do Prahy na kolej a strašně moc mi to hraní chybí... existuje nějaký obchod/podnik/program... kde vám nástroj půjčí za nějakou rozumnou cenu? Nebo nevíte, kde bych si mohla zahrát? Někdo mi říkal, že jsou v létě různě po Praze piána, nevíte o něčem podobném?
Díky moc :)

Odpovědi:

Bronzový

Vrovna ve středu jsem byl na Hlaváku, nahoře ve Fantově kavárně je jedno piáno.

Bronzový

Nevím, na jaké jsi koleji, ale někde měli i klavír. Také je možnost zaplatit si zkušebnu, ve které už jsou bicí - takových je po Praze víc, stačí to vyhledat na netu. Na ta piana ve veřejném prostoru bych sám asi nehrál. Většinou je to poněkud rozladěné a to prostředí......ale je pravda že "proti gustu..."
ještě mě napadá, že by sis mohla najít kapelu - to v Praze také není problém. Pokud jsi taková multiinstrumentalistka, tak by to měla být hračka. Podíval bych se třeba sem: hudebnibazar.cz (jsou tam i inzeráty na hudebníky)

Stříbrný

můžeš se připojit k nějaký kapele co má aparáty a shání kytaristu nebo klávesáka, v Praze možnosti budou nebo koukni na
http://hudba.bazos.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 428
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.